Ecobag Network Sp. z. o.o. | Ecobag Network

Ecobag Network Sp. z. o.o.

Ecobag Network - Firma - Ecobag Network Sp. z. o.o.


Ecobag Network jest największym producentem ekologicznych papierowych toreb z nadrukiem klienta w Polsce. Dzięki polityce ukierunkowanej na ekologię, potrzeby Klienta i nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy najszybciej rozwijającym się producentem toreb papierowych na polskim rynku.

Ecobag Network specjalizacja i innowacyjność. Specjalizujemy się w przygotowaniu projektów i produkcji toreb i kopert ekologicznych z nadrukiem lub bez. Oferujemy innowacyjne koperty, opakowania oraz asortyment pakowy niedostępny u innych europejskich producentów.

Obsługujemy instytucje państwowe, korporacje, średnich oraz małych przedsiębiorców. Wieloletnia współpraca z naszymi stałymi Klientami jest dla nas wyznacznikiem jakości naszych usług i produkcji.

Produkujemy torby, opakowania i koperty standardowe oraz wykonane na specjalne zamówienie Klienta. Oferujemy szeroki wachlarz materiałów i technologii druku.

Misja

Naszą misją jest zaopatrywanie naszych Klientów w papierowe torby i koperty z nadrukiem. Fundamentem relacji z Klientami jest zrozumienie potrzeb, elastyczna obsługa i budowa długoterminowej relacji biznesowej.

Wizja

Zdobycie pozycji największego europejskiego producenta papierowych toreb ekologicznych, przy pomocy stosowania przyświecających nam zasad.


 

Historia:

Przedsiębiorstwo Ecobag Network zostało założone 18 czerwca 2004 roku. Powstało w celu produkcji i sprzedaży ekologicznych oraz prestiżowych toreb papierowych. Z czasem, część udziałowców założycieli zdecydowało o sprzedaży swojej części udziałów spółki. Na ich miejsce z udziałem wynoszącym pięćdziesiąt procent weszła grupa Mayer network. Firma funkcjonowała w tej postaci aż do 07 stycznia 2011 roku, w którym to stała się wyłączną własnością firmy Kuvert Polska.

Pierwszego stycznia 2014 roku spółka zakupiła firmę Qseven, dzięki czemu zyskała zupełnie nowy charakter. Do tej pory przedsiębiorstwo Ecobag Network zajmowało się wytwarzaniem i sprzedażą toreb papierowych oraz kopert przestrzennych ekologicznych SUMO®. Po zakupie spółki jawnej Qseven do jej portfela produktów dołączyła poligrafia wysokiej jakości i niewielkich nakładów oraz koperty z nadrukiem. Jej kompetencje jak i personel znacznie się poszerzyły.

W październiku 2016 roku Ecobag Network zmieniło logo. Na początku roku 2017 została oddana do użytku kolejna, nowa hala, na której uruchomiona została nowoczesna linia produkcyjna na potrzeby stale zwiększającego się zapotrzebowania na produkty Ecobag Network.

 

Zdjęcia zakładu