Ecobag Network Sp. z. o.o. | Ecobag Network

Ecobag Network Sp. z. o.o.

Ecobag Network - Our company - Ecobag Network Sp. z. o.o.


Ecobag Network jest największym producentem ekologicznych papierowych toreb z nadrukiem klienta w Polsce. Dzięki polityce ukierunkowanej na ekologię, potrzeby Klienta i nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy najszybciej rozwijającym się producentem toreb papierowych na polskim rynku.

Ecobag Network specjalizacja i innowacyjność. Specjalizujemy się w przygotowaniu projektów i produkcji toreb i kopert ekologicznych z nadrukiem lub bez. Oferujemy innowacyjne koperty, opakowania oraz asortyment pakowy niedostępny u innych europejskich producentów.

Obsługujemy instytucje państwowe, korporacje, średnich oraz małych przedsiębiorców. Wieloletnia współpraca z naszymi stałymi Klientami jest dla nas wyznacznikiem jakości naszych usług i produkcji.

Produkujemy torby, opakowania i koperty standardowe oraz wykonane na specjalne zamówienie Klienta. Oferujemy szeroki wachlarz materiałów i technologii druku.

Misja

Naszą misją jest zaopatrywanie naszych Klientów w papierowe torby i koperty z nadrukiem. Fundamentem relacji z Klientami jest zrozumienie potrzeb, elastyczna obsługa i budowa długoterminowej relacji biznesowej.

Wizja

Zdobycie pozycji największego europejskiego producenta papierowych toreb ekologicznych, przy pomocy stosowania przyświecających nam zasad.