Koperty listowe i aktowe

Ecobag Network - Oferta - Drukarnia torby i koperty z nadrukiem - Koperty listowe i aktowe

Koperty listowe i aktowe

Do wyboru koperty płaskie w wielu standardowych formatach i kolorach białym lub brązowym. Wykonane z wytrzymałego papieru offsetowego. W zależności od potrzeb, klapaka zamykająca NK, SK, HK lub bez kleju, a nawet bez klapki zamykającej.

Koperty listowe i aktowe z nadrukiem

Na kopertach możemy wykonać zamówiony nadruk, np. logo Twojej firmy z adresem. Dzięki posiadaniu spersonalizowanych kopert Twoja oficjalna korespondencja będzie świadczyć o prestiżu i dobrej organizacji Twojej firmy. Realizujemy zamówienia już od 1000 szt. do setek tysięcy kopert. Wypełnij zapytanie i uzyskaj najwyższą jakość w najlepszej cenie.

Ekologiczne, papierowe koperty

Przy stosunkowo niskiej cenie otrzymujesz elegancki i ekologiczne zabezpieczenie Twojego listu. Koperty płaskie bez okna są wykonane w całości z papieru, dzięki czemu po zużyciu nadają się w 100% do recyklingu. Recykling kopert z oknami polega na mechanicznym wydarciu okna plastikowego z papierowej koperty.

Najważniejsze funkcje koperty listowych i aktowych:

- zabezpieczenie przesyłki przed przeczytaniem treści, bez otwierania koperty, przez osoby niepożądane – zapewnia to poddruk,
- w zależności od rodzaju pakowania zawartości do koperty, ręcznego lub maszynowego – zróżnicowane klejenie klapki zamykającej,
- w zależności od rodzaju  adresowania ręcznego lub automatycznego – bez okna lub z oknem,
- wartości dodatkowe, takie jak budowanie wartości marki, promocja treści reklamowych, promocja logo firmy – poprzez nadruk.

Ilość zamówienia

Najczęściej zamawiane ilości to zapotrzebowanie kwartalne lub półroczne. Dla Twojej wygody ofertę cenową prześlemy dla nakładów: mniejszego, podanego pzrez Ciebie oraz wyższego.

Format koperty

Wybierając format zwróć uwagę na wymiary by jak najlepiej dopasować kopertę do wysyłanych foratow papieru. Wszystkie formaty kopert listowych i aktowych możesz zamówić w kolorze papieru białym, dla wieksozci formatów papier brązowy a na zamówienie z papieru szarego recykling.

Formaty dostępne już dla zamówień od 1 katronu:

C6       114x162 mm
B6       125x176 mm
DL       110x220 mm
C6/C5  114x229 mm
C5       162x229 mm
B5       176x250 mm
C4       229x324 mm
B4       250x353 mm
E4       280x400 mm
CD      127x127 mm

Dla zamówień od 5.000 szt. możesz zaproponować własne wymiary.

Nadruki na kopertach wykonywane są na indywidualne zlecenie klienta z dostarczonych gotowych plików PDF. Istnieje również możliwość korzystania z naszego studia graficznego, które fachowo doradzi i poprawi projekty.

Poniżej opis możliwości nadruku:

Druk wielokolorowy OFFESTOWY CMYK, na gotowej kopercie dla standardów
lub na arkuszu dla formatów niestandardowych i/lub druków na całej powierzchni koperty - kolorystka CMYK; 
zamówienie z nadrukiem OFFEST CMYK: min. 1 karton*,

Druk wielokolorowy DIGITAL na gotowym produkcie - kolorystka CMYK;
ilość kolorów nieograniczona;
zamówienie z nadrukiem DIGITAL: min. 1 karton, max. 5.000 szt.

Aby uzyskać wycenę przejdź do poniższego formularza:

Zapytanie