Na zamówienie wykonujemy koperty z nadrukiem - wybierz wielkość koperty, rodzaj nadruku i złóż zamówienie. Gwarantujemy trwałe, stylowe i ekologiczne produkty! | Ecobag Network

Koperty Rozszerzalne z nadrukiem

Ecobag Network - Offer - Printing of printed bags and envelopes - Koperty Rozszerzalne z nadrukiem

Koperty RBD

Przestrzenne koperty RBD, do przesyłania dużej ilości dokumentów, grubych katalogów a nawet książek. Do wyboru standardowe formaty w kolorach białym lub brązowym. Wykonane z wytrzymałego papieru offsetowego. Klapaka zamykająca pojemnych korwet rozszerzalnych RBD w formie paska samoklejącego HK.

Rozszerzalne RBD z nadrukiem

Na wszystkich produktach możemy wykonać zamówiony nadruk, np. logo Twojej firmy z adresem. Dzięki posiadaniu spersonalizowanych kopert Twoja oficjalna korespondencja będzie świadczyć o prestiżu i dobrej organizacji Twojej firmy. Realizujemy zamówienia już od 1000 szt. do setek tysięcy kopert. Wypełnij zapytanie i uzyskaj najwyższą jakość w najlepszej cenie.

Ekologiczne, papierowe koperty RBD

Przy stosunkowo niskiej cenie otrzymujesz elegancki i ekologiczne zabezpieczenie Twojego listu. RBD jak większość produktów Ecobag Network, są wykonane w całości z papieru, dzięki czemu po zużyciu nadają się w 100% do recyklingu.

Gdzie kupić koperty RBD

W większych ilościach możesz nabyć je u nas. Sprzedaż na sztuki prowadzimy poprzez ponad 240 punkty Poczty Polskiej w całym kraju.

 

polecamy też katalogi i ulotki z nadrukiem!

Ilość zamówienia

Najczęściej zamawiane ilości to zapotrzebowanie kwartalne lub półroczne. Dla Twojej wygody ofertę cenową prześlemy dla nakładów: mniejszego, podanego przez Ciebie oraz wyższego.

Format koperty RBD

Wybierając format zwróć uwagę na wymiary by jak najlepiej dopasować przestrzenne RBD do wysyłanych przesyłek. Wszystkie formaty możesz zamówić w kolorze papieru białym lub brąz.

Formaty dostępne już dla zamówień od 50 szt.:

RBD C4 - 22,9 x 32,4 x 3,8 cm
RBD B4 - 25 x 35,3 x 3,8 cm
RBD E4 - 28 x 40 x 4 cm

Dla zamówień od 5.000 szt. możesz zaproponować własne wymiary:

RBD B5 - 16,2 x 22,9 x 3,2 cm

lub format podany przez Klienta na zamówienie

Nadruki na kopertach RBD wykonywane są na indywidualne zlecenie klienta z dostarczonych gotowych plików PDF. Istnieje również możliwość korzystania z naszego studia graficznego, które fachowo doradzi i poprawi projekty.

Poniżej opis możliwości nadruku:

Druk wielokolorowy DIGITAL na gotowym produkcie - kolorystka CMYK;
ilość kolorów nieograniczona;
zamówienie z nadrukiem DIGITAL: min. 50 szt., max. 5.000 szt.

Aby uzyskać wycenę przejdź do poniższego formularza:

Zapytanie