Torby AUTOMAT | Ecobag Network

Torby AUTOMAT

Ecobag Network - torby papierowe i premium z nadrukiem klienta - Oferta - Drukarnia torby i koperty z nadrukiem - Torby laminowane PREMIUM i prestiżowe z nadrukiem - Torby AUTOMAT

Torby AUTOMAT

Luksusowe torby AUTOMAT z nadrukiem Twojej marki, składane na maszynie ze sznurkami lub tasiemkami w wielu kolorach do wyboru. Idealne rozwiązanie obniżające cenę dla dużych produkcji powyżej 5.000 szt. Wybierz rozmiar standardowy lub własny, prześlij PDF z nadrukiem lub opis projektu jaki mamy dla Ciebie wykonać.

Jako jedyni w Polsce posiadamy maszynę składającą torby laminowane w 80% przez maszynę. Torby AUTOMAT są wykonane mniej dokładnie niż torby z serii PREMIUM, są jednak świetnym rozwiązaniem dla produkcji masowej znacznie zmniejszającej cenę przy niewielkiej utracie na jakości wykonania.

Torby AUTOMAT z nadrukiem

Oprócz produkcji masowych dla największych akcji marketingowych metodą AUTOMAT produkujemy własne torby na targi wystawiennicze oraz unikatowe torby Boże Narodzenie, całoroczne wzory uniwersalne, dla dzieci, weselne i kwiatowe, które sprzedajemy w z powodzeniem w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Zamówienie minimalne to 5.000 szt. Prześlij nam gotowy projekt w pliku PDF a my dostosujemy go do wymagań technologicznych lub wyślij do nas swoje logo wraz z opisem pomysłu na Twój wmarzony projekt, który wykonamy w ciągu 3-5 dni za opłatą wg. cennika.

 

6. Ilość zamówienia

Najczęściej zamawiane ilości to zapotrzebowanie kwartalne lub półroczne. Dla Twojej wygody ofertę cenową prześlemy dla nakładów: mniejszego, podanego przez Ciebie oraz wyższej ilości. Zamówienie minimalne z nadrukiem już od 5.000 szt.

5. Format torby

Wybierając format zwróć uwagę na wymiary by jak najlepiej dopasować torbę do pakownych w nie przedmiotów. Możesz wybrać więcej niż jeden format. Standard czytania wymiarów formatów toreb: np. B001 (20x8x28 cm) 20 cm - szerokość torby, 8 cm - bok torby, 28 cm – wysokość torby. Kliknij by przejść do grafiki objaśniającej.

Dla zamówień od 5.000 szt. formaty niestandardowe na życzenia Klienta z uwzględnieniem możliwości produkcyjnych.

 

Formaty najczęściej wykonywane z nadrukiem Klienta dla zamówień od 5.000 szt.:

pionowe:

 • B001 20x8x28 cm
 • B003 24x10x32 cm
 • B005 32x15x45 cm

poziome:

 • B007 32x10x26 cm
 • B009 36x12x30 cm

 

4. Papier

By uzyskać efekt błyszczenia torby wybierz papier:

kreda - biały papier błyszczący

Jeżeli nie chcesz efektu błyszczenia torby:

offset - biały papier matowy

 

Kolorową torbę uzyskasz dzięki nadrukowaniu wybranego koloru / kolorów na biały papier.

3. Uszlachetnienia nadruku

Wykonujemy:

 • laminacja
 • krycie lakierem na całości oraz wybiórczo
 • tłoczenia
 • hot stamping

2. Uchwyty

2.1. Końcówki sznurków:

 • końcówki z zaczepami Te-lace - zakończenie sznurków zaczepem, które uniemożliwiają sznurkom samoczynne wysuwanie się z dziurek w torbie. Zaczepy Te-lace skracają czas potrzebny na wiązanie przez co są tańszym rozwiązaniem. Te-lace występują w wariancie z zaczepem poliestrowym lub metalowym;
 • końcówki wiązane na supełek – węzełki na zakończeniach sznurków, które uniemożliwiają sznurkom samoczynne wysuwanie się z dziurek w torbie. Zaczepy wiązane na supełek są wykonywane ręcznie przez co są droższym rozwiązaniem.

Wybór końcówki sznurka ma wyłącznie walony kosztowe i estetyczne, nie pływa na wytrzymałość torby.

2.2. Materiał sznurków:

 • sznurki bawełniane – dostępne w wielu kolorach o naturalnym nasyceniu barw, charakteryzujące się większą rozciągliwością, występują w wariantach zakończenia sznurka wiązanym oraz te-lace. Kolory do wybory w przeglądarce zdjęć;
 • sznurki poliestrowe – dostępne w wielu kolorach o intensywnym nasyceniu barw, charakteryzujące się bardzo małą rozciągliwością, występują w wariantach zakończenia sznurka wiązanym oraz te-lace. Kolory do wybory w przeglądarce zdjęć;
 • tasiemki – dostępne w wielu kolorach, charakteryzujące się bardzo małą rozciągliwością, występują w wariantach zakończenia sznurka wiązanym. Prosimy o podanie koloru, brak wzorników;

1. Druk na torbach AUTOMAT

Nadruki na torbach wykonywane są na indywidualne zlecenie Klienta z dostarczonych gotowych plików PDF. Istnieje również możliwość korzystania z naszego studia graficznego, które fachowo doradzi i poprawi projekty.

Technologie nadruku na torbach AUTOMAT:

Druk OFFSET na arkuszu - druk wielokolorowy kolorystyka CMYK, druk pasowany;
Druk OFFSET-CMYK - pliki bitmapa lub w krzywych;
druk jednostronny od 5.000 szt.;

Druk OFFSET na arkuszu - maksymalnie 4 kolory PANTONE, druk pasowany;
Druk OFFSET-PANTONE - pliki bitmapa lub w krzywych;
druk jednostronny od 5.000 szt.;

Aby uzyskać wycenę przejdź do poniższego formularza:

Zapytanie