Torby PREMIUM | Ecobag Network

Torby PREMIUM

Ecobag Network - torby papierowe i premium z nadrukiem klienta - Oferta - Drukarnia torby i koperty z nadrukiem - Torby laminowane PREMIUM i prestiżowe z nadrukiem - Torby PREMIUM

Torby PREMIUM

Ekskluzywne, papierowe torby PREMIUM ze sznurkami, składane ręcznie. Torby z logo klienta używane jako torby reklamowe, sklepowe, na prezenty dla Klientów oraz na targi. Wybierz rozmiar oraz uszlachetnienia najlepiej podkreślające charakter Twojej firmy.

Szukasz producenta sztywnych toreb premium z logo Twojej firmy, które podkreślą prestiż marki? W Ecobag Network przygotujemy projekt i wyprodukujemy torby premium w standardowym lub  dowolnym formacie, a nawet projekty niestandardowe, torbę o niespotykanym dotąd kształcie. Wykonamy jedno lub wielokolorowy nadruk oraz uszlachetnienia takie jak: laminacja, krycie lakierem na całości oraz wybiórczo, tłoczenia, hot stamping. Torby zwieńczymy wybranym przez Ciebie kolorze uchwytu ze sznurka polimerowego, bawełnianego, tasiemki lub uchwytów sztancowanych.

Torby PREMIUM z nadrukiem

Nasi Klienci zamawiają najczęściej torby premium z nadrukiem na targi wystawiennicze, do sklepów stacjonarnych z biżuterią, odzieżą , telefonie komórkowe, sieci monopolowe, baki oraz producenci wyrobów luksusowych  i premium.

Zamówienie minimalne to już 600 szt., wybierz jeden lub więcej formatów. Prześlij do nas gotowy projekt w pliku PDF a my dostosujemy go do wymagań technologicznych produkcji. Jeżeli nie masz projektu możesz wysłać do nas swoje logo oraz opis pomysłu na Twój projekt, który wykonamy w ciągu 3-5 dni za opłatą wg. cennika.

 

6. Ilość zamówienia

Najczęściej zamawiane ilości to zapotrzebowanie kwartalne lub półroczne. Dla Twojej wygody ofertę cenową prześlemy dla nakładów: mniejszego, podanego przez Ciebie oraz wyższej ilości. Zamówienie minimalne z nadrukiem już od 600 szt.

5. Format torby

Wybierając format zwróć uwagę na wymiary by jak najlepiej dopasować torbę do pakownych w nie przedmiotów. Możesz wybrać więcej niż jeden format. Standard czytania wymiarów formatów toreb: np. B011 (15x8x32 cm) 15 cm - szerokość torby, 8 cm - bok torby, 32 cm – wysokość torby. Kliknij by przejść do grafiki objaśniającej.

Dla zamówień od 5.000 szt. formaty niestandardowe na życzenia Klienta z uwzględnieniem możliwości produkcyjnych.

 

pełna lista 45 wykrojników, zamówienie minimalne 600 szt.: pełna lista wykrojników torby PREMIUM 

Formaty najczęściej wykonywane z nadrukiem Klienta, również dla zamówień od 600 szt.:

pionowe:

 • B011    15x8x23 cm
 • B013    20x8x28 cm
 • B015    24x8x32 cm
 • B017    24x10x35 cm
 • B019    32x12x42 cm
 • B033    30x15x35 cm
 • B035    34x15x45 cm

poziome:

 • B021    40x10x30 cm
 • B023    54x14x38 cm

4. Papier

By uzyskać efekt błyszczenia torby wybierz papier:

kreda - biały papier błyszczący

Jeżeli nie chcesz efektu błyszczenia torby:

offset - biały papier matowy

 

Kolorową torbę uzyskasz dzięki nadrukowaniu wybranego koloru / kolorów na biały papier.

3. Uszlachetnienia nadruku

Wykonujemy:

 • laminacja
 • krycie lakierem na całości oraz wybiórczo
 • tłoczenia
 • hot stamping

2. Uchwyty

2.1. Końcówki sznurków:

 • końcówki z zaczepami Te-lace - zakończenie sznurków zaczepem, które uniemożliwiają sznurkom samoczynne wysuwanie się z dziurek w torbie. Zaczepy Te-lace skracają czas potrzebny na wiązanie przez co są tańszym rozwiązaniem. Te-lace występują w wariancie z zaczepem poliestrowym lub metalowym;
 • końcówki wiązane na supełek – węzełki na zakończeniach sznurków, które uniemożliwiają sznurkom samoczynne wysuwanie się z dziurek w torbie. Zaczepy wiązane na supełek są wykonywane ręcznie przez co są droższym rozwiązaniem.

Wybór końcówki sznurka ma wyłącznie walony kosztowe i estetyczne, nie pływa na wytrzymałość torby.

2.2. Materiał sznurków:

 • sznurki bawełniane – dostępne w wielu kolorach o naturalnym nasyceniu barw, charakteryzujące się większą rozciągliwością, występują w wariantach zakończenia sznurka wiązanym oraz te-lace. Kolory do wybory w przeglądarce zdjęć;
 • sznurki poliestrowe – dostępne w wielu kolorach o intensywnym nasyceniu barw, charakteryzujące się bardzo małą rozciągliwością, występują w wariantach zakończenia sznurka wiązanym oraz te-lace. Kolory do wybory w przeglądarce zdjęć;
 • tasiemki – dostępne w wielu kolorach, charakteryzujące się bardzo małą rozciągliwością, występują w wariantach zakończenia sznurka wiązanym. Prosimy o podanie koloru, brak wzorników;
 •   sztancowane – otwory wycięte w górnej części torby. Popularne rozwiązanie dla niewielkich formatów toreb w tym formatów na alkohole oraz wysokości kartki A4.

1. Druk na torbach PREMIUM

Nadruki na torbach wykonywane są na indywidualne zlecenie Klienta z dostarczonych gotowych plików PDF. Istnieje również możliwość korzystania z naszego studia graficznego, które fachowo doradzi i poprawi projekty.

Technologie nadruku na torbach PREMIUM:

Druk OFFSET na arkuszu - druk wielokolorowy kolorystyka CMYK, druk pasowany;
Druk OFFSET-CMYK - pliki bitmapa lub w krzywych;
druk jednostronny od 600 szt. do 5.000 szt.;

Druk OFFSET na arkuszu - maksymalnie 4 kolory PANTONE, druk pasowany;
Druk OFFSET-PANTONE - pliki bitmapa lub w krzywych;
druk jednostronny od 600 szt. do 5.000 szt.;

Aby uzyskać wycenę przejdź do poniższego formularza:

Zapytanie