fbpx

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych związanych z realizacją zamówienia.
  Wyrażam zgodę na wysyłanie ofert handlowych.
  Administratorem danych osobowych jest Ecobag Network Sp. z o.o., Przyprostyni, ul. Prandoty 150, 64-360 Zbąszyń. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym również RODO.

  Obecnie foliowe torby powoli odchodzą w niepamięć, głównie ze względu na swój szkodliwy wpływ na środowisko. Klienci sklepów o dowolnym profilu coraz częściej wymagają od ekspedientów ekologicznej alternatywy dla standardowych siatek. Szczególnie że już od kilku lat nie są one dostępne za darmo, trzeba zapłacić za nie przy kasie, ze względu na regulacje prawne UE. Torby papierowe to doskonały zamiennik dla tych wykonanych z poliestru, dlatego warto w nie zainwestować.

  Ekologiczne papierowe torby i torebki reklamowe

  Jako profesjonalny producent proponujemy Ci atrakcyjną ofertę skrojoną na miarę potrzeb Twojej firmy. Możesz zamówić u nas papierowe torby z dowolnym nadrukiem, dostępne w kolorze papieru białym, brązowym. Korzystając z naszych usług, z pewnością wiele zyskasz w oczach Klientów troszczących się o środowisko. A takich osób jest z roku na rok coraz więcej! Ekologiczne alternatywy to przyszłość i warto wdrożyć je możliwie szybko. Działamy jako hurtownia, dlatego zamówienie zrealizujemy w przypadku zakupu 1 pełnego kartonu.

  Do czego wykorzystać torby papierowe?

  Nasza oferta skierowana jest do firm szukających dobrej alternatywy dla opakowań wykonanych z materiałów syntetycznych. Torba papierowa to ekologiczna opcja, która pozwoli Twoim Klientom cieszyć się z zakupów bez wyrzutów sumienia. Możesz ją wykorzystać w sklepie spożywczym, drogerii, księgarni, salonie branżowym czy wszędzie tam, gdzie prowadzona jest sprzedaż hurtowa lub detaliczna. Polecamy się również na potrzeby branży gastronomicznej, m.in. restauracji oferujących dania na wynos czy firm proponujących catering dietetyczny. Inwestycja w nasz produkt to też bardzo dobry sposób na reklamę Twojej marki. Na opakowaniu umieścimy dowolny nadruk wybrany przez Ciebie, dzięki czemu logo firmy stanie się bardziej rozpoznawalne.

  W standardzie proponujemy Ci torby białe oraz brązowe, jednak istnieje też możliwość zamówienia opakowań w innych tonacjach. Jako producent przykładamy wagę do wysokiej jakości naszej oferty, dlatego możemy zapewnić trwałość i estetyczny wygląd całego asortymentu. W przeciwieństwie do foliowych siatek alternatywy papierowe wyróżniają się dużą wytrzymałością. Dzięki temu można korzystać z nich wielokrotnie nawet przez kilka lat! A to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach i z gwarancją szybkiej realizacji zlecenia.

  Wysokiej jakości torby papierowe z uchwytem płaskim – producent Ecobag Network

  Decydując się na złożenie zamówienia u nas, musisz zastanowić się, jaki kolor opakowań papierowych najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Biel jest standardowym wariantem, cieszącym się dużym powodzeniem wśród Klientów. Jest to model gładki, wykonany z papieru białego o gramaturze 100 g/m². Kolor ten jest doskonałą bazą pod nadruk wybrany przez Ciebie. W ofercie dostępna jest także opcja brązowa, dostępna w wersji gładkiej recykling. Produkt ma gramaturę 90  g/m², polecamy go zwłaszcza dla firm działających w branży eco. Na bazie toreb białych oraz brązowych wykonujemy modele kolorowe, również pastelowe. Wybierając zamówienie hurt powyżej 5 tysięcy sztuk, masz możliwość skorzystania z rozszerzonej oferty druku. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie!

  W przeciwieństwie do wielu innych producentów z branży nie pokrywamy naszych toreb laminatem. Nie jest to bowiem rozwiązanie ekologiczne. Takie opakowanie nie nadaje się do recyklingu i wbrew pozorom nie jest bardziej wytrzymałe niż nasze papierowe odpowiedniki z nadrukiem. Walory estetyczne obu wersji są bardzo zbliżone, a cena bez laminatu jest znacznie niższa. Dlatego zachęcamy Cię do zamówienia opcji eco z korzyścią dla Twojej marki oraz planety!

  WYPRZEDAŻ
  WYPRZEDAŻ
  WYPRZEDAŻ KOŃCÓWEK SERII – towar w 100% sprawny w specjalnych, niskich cenach.
  Torby białe z płaskimi uchwytami – bez nadruku
  Torby białe z płaskimi uchwytami – bez nadruku
  Białe torby z płaskim uchwytem do pakowania dań na wynos dla Cateringu, Hoteli, Restauracji i Kawiarni.
  Torby białe z płaskimi uchwytami – z nadrukiem
  Torby białe z płaskimi uchwytami – z nadrukiem
  Białe torby z płaskim uchwytem z nadrukiem, w tym cateringowe z dużym dnem. Do pakowania dań na wynos.
  Torby brązowe z płaskimi uchwytami – bez nadruku
  Torby brązowe z płaskimi uchwytami – bez nadruku
  Brązowe torby płaskimi uchwytami do pakowania dań na wynos dla Kateringu, Hoteli, Restauracji i Kawiarni.
  Torby brązowe z płaskimi uchwytami – z nadrukiem
  Torby brązowe z płaskimi uchwytami – z nadrukiem
  Brązowe torby z nadrukiem, z płaskimi uchwytami. Do pakowania dań na wynos dla Kateringu, Hoteli, Restauracji i Kawiarni.
  Torby papierowe białe gładkie – bez nadruku
  Torby papierowe białe gładkie – bez nadruku
  Torby białe gładkie 100g/m2. Bez nadruku. Sprzedaż w kartonach 100-250 szt., zam. min. 1 karton – producent Ecobag Network.
  Torby papierowe białe gładkie – z nadrukiem
  Torby papierowe białe gładkie – z nadrukiem
  Z białymi uchwytami, wykonane z papieru białego gładkiego 100g/m2. Ekskluzywny wyrób z najwyższej półki z nadrukiem Twojej firmy.
  Torby papierowe brąz gładkie – bez nadruku
  Torby papierowe brąz gładkie – bez nadruku
  Torby brązowe gładkie recykling z mocnego papieru 90g/m2, z brązowymi papierowymi uchwytami. Wprost od producenta!
  Torby papierowe brąz gładkie – z nadrukiem
  Torby papierowe brąz gładkie – z nadrukiem
  ECO z Twoim LOGO – torby wykonane z papieru RECYKLING brąz gładkiego 90g/m2. Promuję biznes i dbam o środowisko!
  1 2