fbpx
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych związanych z realizacją zamówienia.
Wyrażam zgodę na wysyłanie ofert handlowych.
Administratorem danych osobowych jest Ecobag Network Sp. z o.o., Przyprostyni, ul. Prandoty 150, 64-360 Zbąszyń. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym również RODO.

Na co dzień pełnią funkcję praktycznych produktów, które ułatwiają przenoszenie zakupów. Jednocześnie papierowe torby są przyjazne środowisku. Na tym nie kończą się jednak ich zalety. Odpowiednie zaprojektowanie toreb papierowych znacznie zwiększa ich wartość. Chodzi tu o estetyczne wykonanie i sprytne zarządzanie nadrukiem. Tego typu wyroby zaczynają bowiem pełnić również funkcję ozdobną. Stanowią atrakcyjne artykuły, które świetnie nadają się na prezenty czy gadżety firmowe. Takie podarunki sprzyjają budowaniu pozytywnych relacji z klientem.

Torby papierowe białe gładkie – z nadrukiem
Torby papierowe białe gładkie – z nadrukiem
Z białymi uchwytami, wykonane z papieru białego gładkiego 100g/m2. Ekskluzywny wyrób z najwyższej półki z nadrukiem Twojej firmy.
Torby papierowe brąz gładkie – z nadrukiem
Torby papierowe brąz gładkie – z nadrukiem
ECO z Twoim LOGO – torby wykonane z papieru RECYKLING kraft brąz gładkiego 90g/m2. Promuję biznes i dbam o środowisko!
Torby papierowe brąz prążek – z nadrukiem
Torby papierowe brąz prążek – z nadrukiem
Wykonane z wyjątkowego papieru brąz prążkowanego 90g/m2. Eleganckie i eco dostępne w wielu formach do wyboru.
Torby papierowe kolorowe – z nadrukiem
Torby papierowe kolorowe – z nadrukiem
Kolorowe ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Tani i szybki sposób na przyciągające uwagę torby z LOGO.
Torby papierowe pastelowe – z nadrukiem
Torby papierowe pastelowe – z nadrukiem
Śliczne torby pastelowe z nadrukiem Twojej firmy. Wykonane z papieru o gramaturze 100g/m2.
Torby papierowe na alkohol – z nadrukiem
Torby papierowe na alkohol – z nadrukiem
Modne torby papierowe eco na alkohol, w 2 formatach, w 3 kolorach papieru do wyboru, dostępne nadrukiem Twojej Marki!
Torby papierowe Catering i Pizza Bag – z nadrukiem
Torby papierowe Catering i Pizza Bag – z nadrukiem
Pojemne Pizza Bag i Catering z Twoim LOGO. Łatwe w pakowaniu, zapewniające bezpieczeństwo Twoich potraw i reklamę Marki!

Papierowe torby reklamowe

Opakowania z naturalnego materiału to nie tylko praktyczne produkty na zakupy oraz forma miłego podarunku. Torby papierowe z nadrukiem to przede wszystkim świetne artykuły reklamowe. Oferujemy worki z logo firmy, które wykonujemy na specjalne zamówienie. Wyroby są estetyczne, co sprawia, że przykuwają uwagę, a tym samym stają się idealnym nośnikiem treści marketingowej. Cechują się olbrzymim stopniem perswazji. Ich skuteczność wynika głównie z faktu, że torby z nadrukiem stanowią delikatną formę promocji. W sposób nienachalny budują pozytywny wizerunek marki. Dzieje się tak dlatego, że papierowe worki z logo nie stanowią typowej formy marketingu, a zatem nie uruchamiają u potencjalnego odbiorcy podświadomego mechanizmu obronnego. Klient nie zdaje sobie nawet sprawy, że odbiera bodziec promujący daną firmę, a jednocześnie w jego pamięci zaczyna ona istnieć i przestaje być anonimowa. Użytkownicy papierowych toreb reklamowych pojawiają się w przestrzeni publicznej. Jest to zatem narzędzie, którego przekaz dociera do odbiorcy masowego. Jest nim każdy, kto mija posiadacza takiego opakowania. Treść trafia zatem do potencjalnych klientów bez względu na ich wiek, płeć czy wykonywany zawód. To wpływa na ogromną skuteczność.

Hurtownia toreb papierowych – jak działamy?

Jesteśmy producentem, który działa jak hurtownia. Nie prowadzimy handlu detalicznego. Przyjmujemy zamówienia na worki papierowe z logo firmy od stu egzemplarzy. Projektowanie toreb odbywa się w porozumieniu z Państwem. Na początku chcemy poznać oczekiwania naszych kontrahentów, a następnie opracowujemy projekt. Przyjmujemy także do realizacji Państwa pomysły. Hurt realizowany jest w każdej liczbie egzemplarzy powyżej setki. Torby z nadrukiem wykonujemy z zachowaniem szczególnej estetyki.