fbpx

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych związanych z realizacją zamówienia.
  Wyrażam zgodę na wysyłanie ofert handlowych.
  Administratorem danych osobowych jest Ecobag Network Sp. z o.o., Przyprostyni, ul. Prandoty 150, 64-360 Zbąszyń. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym również RODO.

  Opakowania papierowe jeszcze stosunkowo niedawno były dostępne wyłącznie w sklepach oferujących produkty ekologiczne. Na szczęście w ciągu ostatnich kilku lat wiele zmieniło się w Polsce w tej kwestii. Obecnie konsumenci wręcz domagają się alternatywy eco dla torebek foliowych, ponieważ są coraz bardziej zainteresowani dobrem środowiska. Jesteśmy bezpośrednim producentem doskonałej jakości opakowań papierowych, które możesz zamówić u nas razem z logiem swojej firmy. To doskonały sposób na poprawę wizerunku marki w oczach Klientów, a także bardzo skuteczne działanie reklamowe.

  Torby białe z płaskimi uchwytami – z nadrukiem
  Torby białe z płaskimi uchwytami – z nadrukiem
  Białe torby z płaskim uchwytem z nadrukiem, w tym cateringowe z dużym dnem. Do pakowania dań na wynos.
  Torby brązowe z płaskimi uchwytami – z nadrukiem
  Torby brązowe z płaskimi uchwytami – z nadrukiem
  Brązowe torby z nadrukiem, z płaskimi uchwytami. Do pakowania dań na wynos dla Kateringu, Hoteli, Restauracji i Kawiarni.
  Torby papierowe białe gładkie – z nadrukiem
  Torby papierowe białe gładkie – z nadrukiem
  Z białymi uchwytami, wykonane z papieru białego gładkiego 100g/m2. Ekskluzywny wyrób z najwyższej półki z nadrukiem Twojej firmy.
  Torby papierowe brąz gładkie – z nadrukiem
  Torby papierowe brąz gładkie – z nadrukiem
  ECO z Twoim LOGO – torby wykonane z papieru RECYKLING brąz gładkiego 90g/m2. Promuję biznes i dbam o środowisko!
  Torby papierowe kolorowe – z nadrukiem
  Torby papierowe kolorowe – z nadrukiem
  Kolorowe ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Tani i szybki sposób na przyciągające uwagę torby z LOGO.
  Torby papierowe pastelowe – z nadrukiem
  Torby papierowe pastelowe – z nadrukiem
  Śliczne torby pastelowe z nadrukiem Twojej firmy. Wykonane z papieru o gramaturze 100g/m2.
  Torby papierowe zakupowe – bez uchwytów
  Torby papierowe zakupowe – bez uchwytów
  Torby bez uchwytów „amerykańskie” na zakupy. Tanie rozwiązanie dla marketów, warzywniaków, drogerii i sklepów wielobranżowych.
  Torby papierowe Catering i Pizza Bag – z nadrukiem
  Torby papierowe Catering i Pizza Bag – z nadrukiem
  Pojemne Pizza Bag i Catering z Twoim LOGO. Łatwe w pakowaniu, zapewniające bezpieczeństwo Twoich potraw i reklamę Marki!

  Identyfikacja wizualna marki naniesiona na ekologiczne torebki to popularna forma promocji, z której coraz chętniej korzystają firmy z wielu branż. Jako profesjonalny producent gwarantujemy Ci końcowy wyrób o wysokich walorach estetycznych. Modele reklamowe z nadrukiem oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu na pewno znajdziesz tło pasujące do logo Twojej marki. Do wykonania grafik wykorzystujemy barwniki najlepszej klasy, dlatego wyglądają one bardzo profesjonalnie.

  Coraz więcej firm decyduje się na użycie toreb papierowych – głównie dlatego, że takie są oczekiwania konsumentów, którzy chętnie angażują się w realne działania proekologiczne. Plastikowe torby reklamowe są obecnie nie tylko źle widziane, ale wręcz stają się antyreklamą korzystających z nich marek. Chcąc wyróżnić się skuteczną reklamą i przyciągnąć większą liczbę klientów, warto postawić na reklamowe torby papierowe. Dostępne w naszym sklepie funkcjonalne opakowania uatrakcyjnią wizualną identyfikację Twojej marki i zamanifestują postawę zero waste, której sednem jest minimalizowanie generowania odpadów.

  Torby reklamowe z logo firmy

  Nie zawsze trzeba inwestować dużą sumę pieniędzy w działania marketingowe, aby ich efekt był zadowalający. Niekiedy subtelna reklama może zdziałać nawet więcej niż olbrzymia promocja marki! Pakując Klientom produkty do torby papierowej z logo, zwiększasz szansę na to, że identyfikacja wizualna Twojej firmy zagości w ich myślach na dłużej. Poza tym konsument zabierze opakowanie ze sobą na spacer po mieście, co umożliwi Ci dotarcie do większego grona odbiorców. Nie bez znaczenia jest też fakt, że nasze produkty wykonane są wyłącznie z naturalnych materiałów, które podlegają recyklingowi. To ekologiczna alternatywa dla standardowych foliówek, czy opakowań pokrytych laminatem. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne brązowe, jak i kolorowe reklamowe torby papierowe, które wyróżniają się wyrazistymi barwami. Przyciągają wzrok i zwracają uwagę – nie sposób przejść obok nich obojętnie.

  Konsumenci o większej świadomości ekologicznej przeważnie korzystają z otrzymanych torebek wielokrotnie. Oferowane przez nas modele nadają się do tego doskonale, wyróżniają się bowiem bardzo dużą wytrzymałością. To bezpośrednio przekłada się na skuteczność działań reklamowych, płacisz za opakowanie raz, a pozostaje ono w obiegu przez wiele miesięcy! Każda firma zajmująca się sprzedażą detaliczną może zyskać, decydując się na współpracę z profesjonalnym producentem materiałów marketingowych z nadrukami. Z naszej oferty chętnie korzystają właściciele sklepów spożywczych, specjalistycznych, drogerii, księgarni itp. Do składania zamówień zachęcamy także właścicieli firm cateringowych oraz restauratorów, którzy sprzedają dania na wynos.

  Jak zamówić torby z nadrukiem?

  Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to zachęcamy do składania zamówień! Pierwszym krokiem jest wybór materiału, z którego zostanie wykonana torba reklamowa. Do dyspozycji masz papier standard oraz premium w wielu wersjach, różniących się między sobą kolorystyką oraz gramaturą. W przypadku produktów z nadrukami szczególnie polecamy biały wariant gładki, który będzie stanowić doskonałe tło dla kolorowego logo Twojej marki. Na uwagę zasługuje też model brązowy prążkowany, wpisujący się idealnie w trend eco. Kolejnym krokiem jest określenie rozmiaru torebki, do dyspozycji masz aż kilkanaście opcji! Gdy już znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie, skontaktuj się z nami w sprawie wyceny zamówienia.

  Na co dzień pełnią funkcję praktycznych produktów, które ułatwiają przenoszenie zakupów. Jednocześnie papierowe torby są przyjazne środowisku. Na tym nie kończą się jednak ich zalety. Odpowiednie zaprojektowanie toreb papierowych znacznie zwiększa ich wartość. Chodzi tu o estetyczne wykonanie i sprytne zarządzanie nadrukiem. Tego typu wyroby zaczynają bowiem pełnić również funkcję ozdobną. Stanowią atrakcyjne artykuły, które świetnie nadają się na prezenty czy gadżety firmowe. Takie podarunki sprzyjają budowaniu pozytywnych relacji z klientem.

  Papierowe torby reklamowe z nadrukiem logo firmy

  Opakowania z naturalnego materiału to nie tylko praktyczne produkty na zakupy oraz forma miłego podarunku. Torby papierowe z nadrukiem to przede wszystkim świetne artykuły reklamowe. Oferujemy worki z logo firmy, które wykonujemy na specjalne zamówienie. Wyroby są estetyczne, co sprawia, że przykuwają uwagę, a tym samym stają się idealnym nośnikiem treści marketingowej. Cechują się olbrzymim stopniem perswazji. Ich skuteczność wynika głównie z faktu, że torby z nadrukiem stanowią delikatną formę promocji. W sposób nienachalny budują pozytywny wizerunek marki. Dzieje się tak dlatego, że papierowe worki z logo nie stanowią typowej formy marketingu, a zatem nie uruchamiają u potencjalnego odbiorcy podświadomego mechanizmu obronnego. Klient nie zdaje sobie nawet sprawy, że odbiera bodziec promujący daną firmę, a jednocześnie w jego pamięci zaczyna ona istnieć i przestaje być anonimowa. Użytkownicy papierowych toreb reklamowych pojawiają się w przestrzeni publicznej. Jest to zatem narzędzie, którego przekaz dociera do odbiorcy masowego. Jest nim każdy, kto mija posiadacza takiego opakowania. Treść trafia zatem do potencjalnych klientów bez względu na ich wiek, płeć czy wykonywany zawód. To wpływa na ogromną skuteczność.

  Torebki papierowe z nadrukiem nie tylko zwracają uwagę ludzi, lecz także sygnalizują przywiązanie marki do kwestii ekologii. Współcześnie jest to bardzo ważny temat, który zajmuje myśli wielu osób. Dlatego też coraz częściej da się zauważyć, że konsumenci dokonują świadomych wyborów, kierując się podczas zakupów dobrem planety. Chętniej zatem skorzystają z usług firmy, która zapadła im w pamięci jako proekologiczna. Warto więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zrezygnować z opakowań, które przyczyniają się do zaśmiecania środowiska, na rzecz rozwiązań ekologicznych, jakimi są torby reklamowe.

  Hurtownia reklamowych torebek papierowych – jak działamy?

  Jesteśmy producentem, który działa jak hurtownia. Nie prowadzimy handlu detalicznego. Przyjmujemy zamówienia na worki papierowe z logo firmy od stu egzemplarzy. Projektowanie toreb odbywa się w porozumieniu z Państwem. Na początku chcemy poznać oczekiwania naszych kontrahentów, a następnie opracowujemy projekt. Przyjmujemy także do realizacji Państwa pomysły. Hurt realizowany jest w każdej liczbie egzemplarzy powyżej setki. Torby z nadrukiem wykonujemy z zachowaniem szczególnej estetyki. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zamówione u nas opakowania to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale także atrakcyjne wizualnie i przyciągające wzrok. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.