fbpx

Dnia 1.01.2014r. firma Ecobag Network Sp. z o. o. kupiła i wchłonęła w strukturę organizacyjną spółkę Qseven. Poczyniona inwestycja znacznie zwiększyła możliwości produkcyjne w zakresie toreb. Otworzyła również możliwość konkurowania na rynku druków wysokiej jakości.

Poprzez zakup Qseven firma Ecobag Network zyskała: kontakty biznesowe, know how produkcji poligrafii, wykwalifikowany personel, park maszynowy poligraficzny oraz wytwórstwa i zadruku kopert, jak i hale produkcyjne wraz z pomieszczeniami biurowymi.

Qseven Sp. j. została zawiązana w 2004 roku w celu produkcji kopert. Z czasem firma wyspecjalizowała się w nadrukach na kopertach oraz produkcji materiałów poligraficznych wysokiej jakości.

Zarząd Ecobag Network chce podziękować wszystkim nowym pracownikom, którzy zostali zatrudnieni w Ecobag Network, po przejęciu Qseven, za ich wyrozumiałość i otwartość. Zarząd ma nadzieję, że aklimatyzacja w nowym przedsiębiorstwie przebiegnie bez zakłóceń i życzy sukcesów i samorealizacji w nowym miejscu pracy.