fbpx

Projekt „twórz i poznawaj” powstał w grudniu 2017r., zapoczątkowując cykl warsztatów edukacyjno-artystycznych dla dzieci i młodzieży. Ideą działania jest myśl o młodych, umożliwiająca kształtowanie charakteru oraz odkrywanie własnych możliwości. Łącząc przy tym zabawę, pracę i naukę. Organizatorem warsztatów jest firma Ecobag Network.

Celem ogólnym projektu jest rozwój twórczości oraz zainteresowań dzieci i młodzieży przez pogłębianie ich wiedzy na różnym obszarze. Natomiast twórczość jest pretekstem do jak najbardziej naturalnego poznania i zbadania otaczającego świata. Inicjatywa ma również charakter promocyjny firmy oraz młodych osób i ich umiejętności.

Warsztaty służą nie tylko zabawie, ale przede wszystkim zachęcają do wspólnej twórczości, eksperymentowania, doświadczania, poznawania i zdobywania wiedzy. Poszerzają wyobraźnię oraz zdolności manualne przez kolor, fakturę i kształt. Rozwijają również logiczne myślenie, dając młodym możliwość samodzielnego decydowania o przebiegu procesu twórczego i aktywnego uczestniczenia w nim od początku do końca.

 

Nadruki wielokolorowe zostają wykonane przy użyciu nowej technologii DIGITAL, przeznaczonej dla nakładów  50 – 5.000 szt.