fbpx

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych związanych z realizacją zamówienia.
  Wyrażam zgodę na wysyłanie ofert handlowych.
  Administratorem danych osobowych jest Ecobag Network Sp. z o.o., Przyprostyni, ul. Prandoty 150, 64-360 Zbąszyń. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym również RODO.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nieustannemu rozwojowi i inwestycjom w najwydajniejszy sprzęt oraz sprawdzone surowce jesteśmy czołowym producentem kopert, które oferujemy hurtowo wraz z możliwością personalizacji. W tej kategorii znajdziesz zarówno standardowe warianty bez nadruku, jak i wersje z nadrukami. Asortyment jest skierowany do sklepów internetowych, hurtowni, przedsiębiorstw, instytucji czy przedstawicieli dowolnych branż związanych z wysyłką i częstą korespondencją.

  Koperty bąbelkowe brąz RECYKLIG – z nadrukiem
  Koperty bąbelkowe brąz RECYKLIG – z nadrukiem
  papier brąz RECYKLING 90g/m2 – koperty z folią pęcherzykową z nadrukiem.
  Koperty bąbelkowe białe offset – z nadrukiem
  Koperty bąbelkowe białe offset – z nadrukiem
  papier białe Kraft 75g/m2 – koperty z folią bąbelkową z nadrukiem FLEXO Pantone 1-3 kolorów oraz CMYK!
  Koperty super-mocne SUMO® – z nadrukiem
  Koperty super-mocne SUMO® – z nadrukiem
  Przyjazne środowisku, super wytrzymałe koperty do przesyłek z Twoim nadrukiem. Wysoka jakość wykonania dla marek premium i ekologicznych.
  Koperty rozszerzalne RBD – z nadrukiem
  Koperty rozszerzalne RBD – z nadrukiem
  Wygodne w użytkowaniu koperty do wysyłki ubrań, książek i grubych ryz dokumentów. Z nadrukiem Twojej firmy!
  Koperty bąbelkowe brązowe kraft – z nadrukiem
  Koperty bąbelkowe brązowe kraft – z nadrukiem
  papier brąz Kraft 75g/m2 – koperty z folią bąbelkową z nadrukiem lub bez. Z dziurkami na plomby w klapce oraz bez.
  Koperty bąbelkowe białe kraft – z nadrukiem
  Koperty bąbelkowe białe kraft – z nadrukiem
  papier białe Kraft 75g/m2 – koperty z folią bąbelkową z nadrukiem FLEXO Pantone 1-3 kolorów oraz FLEXO nadruk na całej powierzchni
  Koperty usztywnione Stiffpac®- z nadrukiem
  Koperty usztywnione Stiffpac®- z nadrukiem
  Usztywnione koperty z nadrukiem do wysyłki pism oficjalnych, umów, zaproszeń, chroniące zawartość przed gnieceniem.
  Koperty DATASAFE do zabezpieczenia kart płatniczych przed skanowaniem
  Koperty DATASAFE do zabezpieczenia kart płatniczych przed skanowaniem
  Koperty DATA-SAFE z pap. z folią aluminiową, zabezpieczające karty kredytowe przed skanowaniem, kradzieżą pieniędzy z kont kart płatniczych.
  Koperty listowe i aktowe – z nadrukiem
  Koperty listowe i aktowe – z nadrukiem
  Koperty z nadrukiem wprost od producenta! Produkcja i nadruki na kopertach standardowych oraz na formatach na zamówienie.
  1 2

  Hurt wytrzymałych i estetycznych kopert

  Najważniejsze atuty naszych ekologicznych kopert to estetyka i wytrzymałość. Powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technik klejenia i są przyjazne środowisku. Możesz je zamówić w różnych formatach, a nadruk pozwala na realizację dowolnego projektu. Warto przyjrzeć się bliżej każdemu z dostępnych rozwiązań. Jako producent i hurtownia dbamy o to, żeby tanie koperty bąbelkowe i inne spełniały swoje bardzo ważne zadania, wspierając budowanie wiarygodnego i profesjonalnego wizerunku w oczach partnerów biznesowych, instytucji czy przede wszystkim Klientów.

  W bogatej ofercie mamy między innymi tanie koperty rozszerzalne RBD dostępne z nadrukiem lub w wersji standardowej bez nadruku. W zależności od formatu można ją wykorzystać do wysyłania większych ilości dokumentów czy zwartych publikacji, na przykład książek albo czasopism. Estetyczne i ekologiczne torby papierowe wykonanie w połączeniu z logotypem Twojej firmy wywiera doskonałe wrażenie na odbiorcach.

  Hurtownia kopert ekologicznych – producent Eco Bag

  Jako producent i hurtownia ekologicznych opakowań i toreb dostarczamy najwyższej jakości koperty bąbelkowe w wersji białej i brązowej. W obu przypadkach do wyboru jest papier offsetowy lub kraft. Klienci doceniają unikatową technologię SuperPAK Classic, Extra czy Gold. Nie trzeba przekonywać, jak przydatną funkcję spełniają tak zabezpieczone opakowania przesyłek w różnych formatach. Nasze ekologiczne podejście oznacza między innymi łatwość oddzielania folii od papieru, co znacznie ułatwia prawidłową utylizację odpadów.

  Prowadzimy także sprzedaż papierowych kopert (hurt i detal) innego typu, między innymi usztywnianych Stiffpac. Doskonale sprawdzają się do wysyłki oficjalnych dokumentów, zaproszeń czy wydruków, które nie mogą ulec wygnieceniu. Warto podkreślić, że firmowa papeteria stanowi jeden z elementów identyfikacji wizualnej organizacji, dlatego zachęcamy do kupna naszych kopert listowych czy aktowych z estetycznym i trwałym nadrukiem według przesłanego projektu. Do zadań specjalnych rekomendujemy rozwiązania supermocne papierowe koperty SUMO, z których korzystają przede wszystkim marki premium, szukające alternatywy dla kopert bąbelkowych. Ponieważ nadają się w 100% do recyklingu, należy je uznać za przyjazne środowisku.

  Tanie koperty bąbelkowe

  Nieustannie pracujemy nad rozwojem oferty, wprowadzając do sprzedaży między innymi koperty 2 w 1 kartonowe ColomPac czy specjalne osłonki na karty płatniczy DATASAFE, które dzięki warstwie folii aluminiowej uniemożliwiają kradzież pieniędzy metodą zbliżeniową w miejscach publicznych. Ten przydatny gadżet stanowi przykład naszej nieustannej chęci udoskonalania katalogu dla firm, instytucji i organizacji.