fbpx

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych związanych z realizacją zamówienia.
  Wyrażam zgodę na wysyłanie ofert handlowych.
  Administratorem danych osobowych jest Ecobag Network Sp. z o.o., Przyprostyni, ul. Prandoty 150, 64-360 Zbąszyń. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym również RODO.

  W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór toreb papierowych bez nadruku. Z uwagi na globalną świadomość potrzeby ochrony środowiska podejmowanych jest wiele działań, które mają ograniczyć takie niepokojące zjawiska jak np. zaśmiecanie i zanieczyszczanie planety. W tym celu Unia Europejska wprowadza kolejne przepisy ograniczające między innymi używanie plastikowych opakowań czy worków foliowych. Dzięki naszej ofercie nie musisz czekać, aż znowelizowane prawo wejdzie w życie. Już dziś możesz zaoferować swoim Klientom czy kontrahentom atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne torby papierowe.

  WYPRZEDAŻ
  WYPRZEDAŻ
  WYPRZEDAŻ KOŃCÓWEK SERII – towar w 100% sprawny w specjalnych, niskich cenach.
  Torby białe z płaskimi uchwytami – bez nadruku
  Torby białe z płaskimi uchwytami – bez nadruku
  Białe torby z płaskim uchwytem do pakowania dań na wynos dla Cateringu, Hoteli, Restauracji i Kawiarni.
  Torby brązowe z płaskimi uchwytami – bez nadruku
  Torby brązowe z płaskimi uchwytami – bez nadruku
  Brązowe torby płaskimi uchwytami do pakowania dań na wynos dla Kateringu, Hoteli, Restauracji i Kawiarni.
  Torby papierowe białe gładkie – bez nadruku
  Torby papierowe białe gładkie – bez nadruku
  Torby białe gładkie 100g/m2. Bez nadruku. Sprzedaż w kartonach 100-250 szt., zam. min. 1 karton – producent Ecobag Network.
  Torby papierowe brąz gładkie – bez nadruku
  Torby papierowe brąz gładkie – bez nadruku
  Torby brązowe gładkie recykling z mocnego papieru 90g/m2, z brązowymi papierowymi uchwytami. Wprost od producenta!
  Torby papierowe kolorowe – bez nadruku
  Torby papierowe kolorowe – bez nadruku
  Ekologiczne torby do sitodruku, dla sklepów, kwiaciarnii i na targi. Europejski zamiennik laminowanych chińskich toreb.
  Torby papierowe pastelowe – standard
  Torby papierowe pastelowe – standard
  Kolorowe torby papierowe eco w kolorach pastelowych. Dostępne od ręki w 2 formatach.
  Torby papierowe zakupowe – bez uchwytów – bez nadruku
  Torby papierowe zakupowe – bez uchwytów – bez nadruku
  Torby bez uchwytów „amerykańskie” na zakupy. Tanie rozwiązanie dla marketów, warzywniaków, drogerii i sklepów wielobranżowych.
  Torby papierowe Catering i Pizza Bag – bez nadruku
  Torby papierowe Catering i Pizza Bag – bez nadruku
  Mocne torby Pizza Bag i Catering dla Firm Kateringowych, Hoteli Restauracji i Pizzerii. Wygodne w użytkowaniu dla obsługi i Klienta.

  Torby ekologiczne w duchu zero waste

  Oferowane przez nas opakowania to odpowiedź w duchu zero waste na nadmiernie generowane śmieci. Konsumenci w Polsce od jakiegoś czasu sygnalizują niechęć do plastikowych reklamówek, której podstawą jest zwiększenie świadomości społecznej o ekologii i zmianach środowiskowych. Ta forma promocji zdaje się już nie sprawdzać, jeśli jej nośnikiem są plastikowe torby. Rozwiązaniem może być oczywiście torba papierowa z naniesioną reklamą. Brązowe torby ekologiczne (np. papierowe) z nadrukiem to niewątpliwie skuteczna reklama marki, która chce zamanifestować swój stosunek do spraw ekologii. Niekiedy jednak lepiej jest zrezygnować z umieszczania logo na opakowaniu – torebki papierowe wyglądają wystarczająco estetycznie bez dodatkowych grafik czy napisów. Gładkie opakowania sprawdzą się doskonale do pakowania prezentów lub w sklepach wielobranżowych.

  W naszym sklepie internetowym oferujemy torebki papierowe bez nadruku w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu znajdą Państwo takie, które odpowiadają indywidualnym potrzebom prowadzonego biznesu. Zachęcamy też do zapoznania się z szerokim wyborem kolorów, w jakich występują nasze ekologiczne opakowania. Oferujemy torby papierowe:

  • brązowe,
  • białe,
  • czerwone,
  • czarne,
  • granatowe,
  • pomarańczowe,
  • żółte,
  • zielone.

  Dla bardziej wymagających, szukających czegoś szczególnie się wyróżniającego, idealna będzie torba papierowa w pastelowym odcieniu. Nietypowe, subtelne barwy sprawiają, że opakowanie staje się wyjątkowo eleganckie.

  Ekologiczne, gładkie torby papierowe bez nadruku

  Skontaktuj się w sprawie wszystkich niezbędnych szczegółów zamówienia, takich jak kolorystyka, format, poligrafia, a przede wszystkim niezbędna liczba produktów. Torby papierowe mają tak szerokie zastosowanie, że nie ograniczamy się do współpracy jedynie z wybranymi branżami. Z równym zaangażowaniem realizujemy mniejsze i większe zamówienia. Specjalizując się w dostarczaniu papierowych toreb premium, produkcji kopert oraz usługach poligraficznych, możemy zagwarantować najwyższy poziom produktów, które trafiają do Twojej firmy.

  Nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje wiele różnorodnych ekologicznych toreb papierowych bez nadruku. W zależności od przeznaczenia oraz identyfikacji wizualnej Twojego biznesu możesz zdecydować się na modele gładkie lub brązowe. Ekopapier może być klasyczny recyklingowy, bardziej elegancki. Do tego dochodzą wersje kolorowe – do sitodruku i pastelowe, które są dostępne w dwóch popularnych wymiarach.

  Szeroki wybór toreb papierowych producenta Eco Bag

  Przygotowaliśmy też funkcjonalne modele papierowych toreb bez uchwytów, w stylu amerykańskim. Doskonale nadają się do pakowania owoców i warzyw, kosmetyków czy innych zakupów. Kojarzą się z tradycyjnym handlem i doskonale prezentują w supermarketach, sklepach stacjonarnych czy na rynkach i jarmarkach.

  Jeżeli reprezentujesz branżę HoReCa, sprawdź naszą propozycję wytrzymałych i pojemnych ekologicznych toreb catering / pizza bag. Jeżeli posiadasz foodtruck, restaurację czy bar sushi, Twoi klienci docenią możliwość korzystania z nowoczesnych, eleganckich, minimalistycznych papierowych opakowań w kolorze białym lub brązowym.

  Mamy też propozycję związaną z prezentami w postaci alkoholu. Upominki firmowe dla pracowników czy kontrahentów, takie jak whisky czy wino, są częstą praktyką. Aby wręczyć butelkę dyskretnie, a zarazem w elegancki sposób, warto zapakować ją w odpowiednio dobraną ekologiczną torbę w kolorze białym lub brązowym recykling.

  Hurt wytrzymałych i estetycznych kopert ekologicznych

  Niezależnie od tego, który produkt jest najpilniej potrzebny, dokładnie sprawdź dostępne formaty czy detale techniczne w rodzaju gramatury papieru. Dbamy o to, żeby dostarczać wyłącznie wytrzymałe, estetyczne, dobrze prezentujące się, funkcjonalne torby. Papierowa alternatywa dla tworzywa sztucznego czy laminatów jest z każdym miesiącem coraz bardziej pożądana przez przedsiębiorców.

  Nie pozwól, żeby konkurencja szybciej zwróciła na siebie uwagę Klientów lub kontrahentów atrakcyjnymi opakowaniami. W Ecobag Network cały czas pracujemy nad kolejnymi, równie ciekawymi projektami dla biznesu.